Квартири в курортному містечку біля мегаполіса

Життя в столиці – це завжди суєта і занадто швидкий ритм життя. Але це так приємно йти додому, у тиху гавань-де мир, тиша і безпека. Саме в пошуках тихого і розміреного життя все більше громадян виходять з міста, щоб купити квартиру в Бучі, Вишгороді або Ірпені.

Житлові комплекси в Ірпені – чому ЖК в Ірпені такі популярні?

З точки зору кількості новобудов Ірпінь займає друге місце. Провідний, звичайно, Київ. Але чому житлові комплекси в Ірпені настільки популярні серед населення? Все завдяки успішному набору чинників:

  1. Кліматична курортна зона. Місто оточене сосновими лісами, його територія протікає двома річками і є мальовниче озеро. Все це дозволяє вам провести вільний час, як активно і на вулиці, наскільки це можливо.
  2. Розвинена інфраструктура. Батькам буде оцінено велику кількість шкіл, дитячих садків і навіть трьох вищих навчальних закладів. Парки, зони відпочинку і торговельні центри припадуть до всіх без винятку-від любителів активного відпочинку до завзятих шопоголіків.
  3. Близькість до столиці. Громадський транспорт знаходиться менше ніж за півгодини їзди до найближчої станції метро. По дорозі в Київ-всього 5 км. Крім того, в Ірпені є своя залізнична станція, через яку курсують приміські поїзди за напрямком Київ-Коростень.

Все це дозволяє легко поєднувати роботу і навчатися в столиці з тихим і затишним життям в курортному місті.

Новобудови Ірпінь – де краще придбати квартиру?

В Ірпені налічується понад сотню новобудов, серед яких можна знайти будиночки, розташовані в найуспішніших і мальовничих куточках міста. Найбільш вдумливий і вигідний стан може похвалитися новими будівлями в Ірпені від будівельної групи Синергія(https://synergy-bud.com.ua/ua/):

  • ЖК “Greed Side” розташований буквально в сосновому лісі, всього в дев’яти хвилинах від Києва;
  • ЖК Сіті Парк – розташований поблизу найкрасивішого і великого Центрального парку;
  • Синергія 3 та Синергія 3+ – на території побудовано найбільший дитячий садок з 250 місць;
  • Синергія 2 та Синергія 2+ розташовані недалеко від центру міста, у тихому районі з розвиненою інфраструктурою.

У той же час, всі житлові комплекси від синергізму створюються для комфортного і безпечного проживання без машин, затишних зелених зон і продуманих майданчиків. Місткий паркінг береться з зони відпочинку, а через входи в два входи дозволять вам потрапити в будинок з двору і з боку стоянки.

Будинок-це місце, де хочеться повернутися. І квартири з групи Синергія є доказом цього!