Монтаж пластикових вікон

Установка пластикових вікон — це складний і трудомісткий процес. Помилки при монтажі можуть призвести до плачевних наслідків: неправильне функціонування, пошкодження самих вікон або віконних прорізів. Самим вірним рішенням буде довірити роботу професіоналам, особливо якщо у вас немає досвіду. Однак перед тим як виробляється безпосередньо монтаж, потрібно провести підготовчі роботи.

Підготовка до установки

Після того як ви вже домовилися з майстром про дату і час установки вікон, можна зайнятися підготовкою житлових приміщень, так як вона зазвичай не входить в стандартний пакет послуг.
Першим ділом перенесіть всю меблі з кімнати, де будуть встановлюватися склопакети. Якщо ви цього не зробите, то робітники можуть зашкодити її цілісність під час роботи. Крім того меблі буде заважати внесок нових вікон та виносу старих, демонтованих.

Після того, як ви приберете всю меблі потрібно захистити приміщення від будівельного пилу та сміття. Так як установка вікон незалежно від того наскільки обережні робітники не проходить без забруднень. Найкраще накрити всі поверхні плівкою або картоном. Ці матеріали забезпечать підлозі і стінах надійний захист. Коридор від входу в квартиру до кімнати, в якій будуть проводитися роботи, теж варто застелити, так як будівельники, швидше за все, не будуть роззуватися і працювати в гостьових тапочках.

Тепер ви зробили все, що від вас потрібно. Залишилося дочекатися робітників і нових теплих звуконепроникних вікон.