Як правильно підібрати віконні ролети в інтер’єр.

Тому не можна недооцінювати і такий важливий момент в дизайні будь-якого інтер’єру оформлення вікна. Види оформлення вікна можна поділити на 4 групи: традиційне оформлення тканинами, застосування ролет, жалюзі, змішаний тип оформлення вікна (наприклад, поєднання розсувний штори з ролетою). Кожну з цих груп можна поділити на види за типом матеріалу, стилю, конструкції і способу кріплення.
Хочемо порекомендувати купити https://www.rollo.lviv.ua/vm/rolety-den-nich

У нашій країні ролети з’явилися порівняно недавно, проте їх прототипи були винайдені в Китаї ще в давнину. Для матеріалу полотна використовували бамбук або тканину, фіксували матеріал за допомогою смужок тканини або шкіри.


В даний час основними матеріалами для ролет є композитна тканина з полімеру і бавовни або бамбукове полотно. Перевага цих матеріалів в простоті догляду-досить просто протерти їх вологою тканиною, крім того вони досить світлонепроникні. Ролети мають досить просту конструкцію, швидко і легко монтуються.

Прямим конкурентом ролет є жалюзі, які також прості в монтажі і виготовляються з практичних матеріалів. Однак недоліком віконних жалюзі є досить незручне прибирання осідає пилу.


Ролети можуть мати полотно різних кольорів і відтінків, бувають виконані з тканини і поліестеру. Цікаві ролети з набивним малюнком або текстуровані. Існують ролети типу «день-ніч», які являють собою двосторонню ролету, що складається з полотна, в якому комбінуються рівномірно розподілені прозорі і непрозорі смуги.

При русі ролети можлива установка їх у стан, повністю закриває інтер’єр від зовнішнього середовища, або частково закриває від нього.
Ролети мають можливість установки на будь-який тип пластикового вікна. Вони незамінні для вікон балконів і лоджій.

Если необхідно повне затемнення приміщення, то використовується касетна система і полотно блекаут, які повністю виключають проникнення світла.
Безсумнівними перевагами ролет є їх характеристики:

  • ролети не мнуться;
  • мають пиловідштовхуючі властивості;
  • встановлюються на будь-який тип пластикового вікна;
  • можуть повністю захищати від світла;
  • мають різноманітність відтінків;