Як відремонтувати гідравлічну систему

Громіздкі преси, що працюють на гідравліці, можуть доставити безліч проблем під час ремонту. Це відбувається з-за того, що в основі агрегату преса — конструкція монолітного типу, і камера в якій концентрується потрібне для роботи тиск. Механізми жорстко закріплені на корпусі агрегату, ремонт цієї камери можна зробити тільки при від’єднанні від несучого каркаса. Рекомендуємо вибрати гідравлічну систему на сайті https://hydroklas.com.ua

Функціонування

Преса відбувається за рахунок декількох гідравлічних циліндрів, що працюють синхронно. При виході з ладу одного з циліндрів вся система перестає функціонувати, і доводиться переривати роботу не вийшов з ладу весь механізм.

В ході роботи можливо зробити механічні пошкодження або забруднення робочої рідини в гідросистемі і інші неприємності, такі як відколи, подряпини, вироблення, задираки.

Перелік ремонтних робіт:

модернізація гідропресів;
ремонт гідросистем і гідроциліндрів;
діагностика та відновлення агрегатів, модернізація застарілих моделей, переоснащення;
пуско-налагоджувальні роботи та монтаж;
заміна блоків управління.

На кожному підприємстві працюють гідравлічні системи. Прес є головним робочим механізмом, і несвоєчасна, позапланова зупинка виробництва може дорого обійтися. Краще всього своєчасно проводити ремонт і профілактику техніки, адже часто набагато дешевше вчасно відремонтувати обладнання, чим заміняти цілі агрегати внаслідок повного зносу або руйнування техніки. Також у нас можливо замовити ремонт гідравліки автокрана.