Як вибрати облицювальну цеглу

Крім основних компонентів, в складі облицювальної цегли присутня суміш з цементу, вапняку і барвника. Дідівські способи виготовлення таких виробів пішли в минуле, зараз в цьому виробництві застосовуються самі новітні технології, такі як гіпсопресування. Суть цього способу полягає в сверхсильном стисненні тиском, що досягає 600 – 900 атмосфер, суміші з 16 % цементу і вапняку – черепашнику. Хочемо запропонувати вибрати цеглу на сайті https://www.eos-klinkier.com.ua/ua/catalog/face_keramic/

по найкращій ціні

Зовнішня поверхня лицювальної цегли дуже якісна, нанесений декоративний малюнок не втрачає своїх фарб і привабливого зовнішнього вигляду протягом довгого часу. Найчастіше цегла випускається білого, червоного, коричневого, жовтого, сірого або темно-бурого кольору і відповідних розмірів. Іноді застосовується і глазурування.

По фактурі облицювальна цегла може бути як рубаним, що імітує натуральний камінь, так і гладким. Крім того, розрізняють виріб з рифленою поверхнею, шорсткою, під старовину (античної). Випускаються облицювальні цеглини пустотілими з отворами різних форм і повнотілими. На російському ринку найбільш відомий продукт марки «ВИНКИРЗ».

За своїми основними технічними характеристиками облицювальна цегла відповідає загальноприйнятим стандартам. Для середньої смуги Росії випускається продукт морозостійкістю до 35 циклів, цегла маркується літерою «F» з цифровим позначенням. Показник міцності позначається буквою» М”, де наступні цифри вказують на те, скільки кілограм може витримати цегла на площі в один кв. см. наприклад, цифра 100 засвідчує, що навантаження в 100 кг буде оптимальною для 1 кв. см.

Вага цегли в межах 4,3 кг, розмір стандартного виробу – 25 см (довжина) х 12,9 см (ширина) х 6 см (висота).

В даний час найбільшою популярністю користується цегла незвичайних форм (клиновидний, закруглений, кручений, трапецієподібний і фігурний). Найчастіше на будівельному ринку набувають облицювальна цегла «яблучком», зі скошеними кутами або з гладкою поверхнею, схожою на природний камінь. У будівництві облицювальна цегла застосовується дуже широко, починаючи від пристрою садових доріжок і закінчуючи обробкою інтер’єрів. Така сфера застосування можлива завдяки позитивним властивостям вироби – високою стійкістю до несприятливих природних явищ, низьким поглинанням вологи, здатність самоочищатися під час атмосферних опадів.

Облицювальна цегла можна використовувати не тільки для будівництва нових будівель. Завдяки різноманіттю кольорів і форм, він успішно застосовується для реставрації фасадних фрагментів старовинних садиб.