Як вибрати змішувач

Змішувач – це не просто сантехнічний прилад, призначений для змішування холодної та гарячої води. Він також є одним з головних елементів дизайну ванної кімнати і кухні. Зважаючи на це, вибір змішувача – це дуже серйозний і відповідальний процес. До нього варто підходити з особливою відповідальністю. При виборі цього сантехнічного приладу потрібно звертати увагу не тільки на його функціональні та ергономічні якості, але і на не менш важливі естетичні характеристики. Хочемо порекомендувати купити змішувач

Найбільшим попитом серед споживачів користуються три види змішувачів: термостати, одноважільні та двохвентильні. Вони відрізняються один від одного особливостями конструкції і технічними характеристиками. Найпростішими в експлуатації є Одноважільні пристрої. Вони дозволяють включати і вимикати воду легким рухом однієї руки. Для регулювання потужності струменя необхідно лише підняти або опустити важіль, а для зміни температури води – повернути його в бік.

Двохвентильні змішувачі – це класика сантехнічного обладнання. Вони мають вигляд крана з двома ручками. Такі змішувачі є найпоширенішими. Вони не зручні так, як Одноважільні моделі, але зате дозволяють більш економічно використовувати воду.

Термостати-це, мабуть, найнадійніші і зручні змішувачі. Вони увійшли в широке вживання порівняно недавно. Термостати мають вигляд спеціальних панелей, забезпечених декількома ручками. За включення води, установку температурного режиму і регулювання потужності струменя відповідають різні важелі. Задані налаштування зберігаються змішувача настільки довго, наскільки це необхідно. До того ж до всього, термостати відрізняються підвищеною безпекою, так як мають спеціальний стопор, що не допускає нагрівання температури понад 38 градусів за Цельсієм.

Визначившись з типом змішувача можна переходити до вибору моделей найбільш відповідного дизайну. При цьому варто дотримуватися одного важливого правила. Згідно з ним, змішувачі для ванни і раковини, а також душовий гарнітур повинні гармонійно поєднуватися один з одним. Найкраще, якщо вони будуть виконані в єдиному стилі. Для ванної кімнати варто купувати набір змішувачів компанії Grohe. У нього, як правило, входять відразу три вироби, що мають один колір і єдину концепцію дизайну. Установка таких сантехнічних наборів дозволить зробити інтер’єр ванної кімнати максимально стильним і гармонійним.