Який паркан вибрати

Огорожа приватної території має виконуватися обов’язково. Це дозволяє візуально і конструктивно, відокремити власні володіння від сторонніх поглядів, і запобігти випадкам незаконного проникнення. Хочемопорекомендувати замовити ковані огорожі на сайті http://kuznya-lviv.com.ua/product/kovani-ogorozhi/

Проблема, пов’язана з прийняттям рішення який паркан вибрати, актуальна в усі часи. Конструкція огорожі може виконуватися декількома способами, із застосуванням різних матеріалів.
Важливе значення приділяється основній будові, яке знаходиться на ділянці. В залежності від його зовнішнього вигляду підбирається паркан.

Він може бути наступного різновиду:
з сітки рабиці;
з профлиста;
дерев’яний;
цегляний;
комбінований.

Огорожа має велику кількість позитивних якостей, за рахунок яких її доцільно використовувати:
висока швидкість монтажу;
простота;
легкість;
дешевизна.

Біля такої огорожі можна посадити кущі або інше озеленення. Це дозволяє робити ландшафтний дизайн своїми руками. Незважаючи на прозорість, здійснюється надійний захист від зловмисників.

З профнастилу

Для його монтажу не потрібно створювати міцний і масивний фундамент. Якщо висота не буде перевищувати 1,5 м, досить залити бетоном тільки стовпи, на які буде кріпиться аркуш. Якщо бюджет не дозволяє будувати розкішні конструкції, не потрібно думати який паркан вибрати. Досить зупиниться на використанні профнастилу. Листи можуть виконуватися різного кольору, що спрощує вибір необхідного відтінку.

Дерев’яний

З деревини можна створювати оригінальні огороджувальні конструкції, здатні прослужити багато років. Довговічність залежить від породи дерева і якості обробки антисептичними препаратами. Широкий діапазон будівельних матеріалів – велика перевага. Можна робити паркан з дешевих парканів або використовувати якісні необрізні дошки, бруски для частоколу.

Цегляний

Паркан з цегли обійдеться дорожче всіх, оскільки ціна на матеріали значна. Такий вид огорожі приватної території краще влаштовувати, якщо будинок теж побудований з цегли. Таким чином створюється гарний зовнішній вигляд.
Монтуючи міцний і довговічний цегляний паркан, слід застосовувати різні будівельні матеріали, які відрізняються кольоровою гамою. Такий параметр впливає на естетичне сприйняття.
Комбінований

Якщо не знаєте який паркан вибрати, можна зупинитися на комбінованому варіанті. Тут можна використовувати цегляні колони в якості несучих конструкцій, а вільний простір закривати кованими решітками, профнастилом або дерев’яними вставками. Кожен вид огорожі має плюси і мінуси, все залежить від уподобань господаря ділянки.